Forum Forum na temat LKS Polonia Luszowice Strona Główna Forum na temat LKS Polonia Luszowice

Polonia Luszowice - Salwator Trzebinia 0-3

Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 60

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: a z tamtad

PostWysłany: Pon 15:50, 01 Paź 2007    Temat postu: Polonia Luszowice - Salwator Trzebinia 0-3

Polonia Luszowice uległa na własnym boisku Salwatorowi Trzebinia. Jest to już 3 porażka Poloni w tym sezonie i przekreśla to definitywnie szanse na awans, ponieważ znakomicie spisuje się Zryw Brodła i Pogorzanka Pogorzyce.
Mecz rozpoczął się równo o godzinie 16:00. Rozpoczęli zawodnicy Polonii.

Od pierwszej minuty było widać ze zespół z Trzebini nie jest „chłopcem do bicia” jak mogło się było wydawać przed meczem. Gra była w miarę wyrównana, Polonia miała kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki ale nie potrafiła ich wykorzystać. A jak to się mówi „niewykorzystane sytuacje lubią się mścić”. I tak się właśnie stało. Do przerwy zawodnikom z Trzebini udało się pokonać naszego bramkarza 2 razy. Wszyscy kibice z Luszowic mieli nadzieje ze trener w przerwie zmotywuje swoich zawodników i Polonia odrobi straty. Tak się jednak nie stało. W drugiej połowie na boisku zdecydowanie panowała drużyna gości, której udało się strzelić jeszcze jedną bramkę. Oczywiście „Polonistom” tez nie brakowało sytuacji do zdobycia choć jednej honorowej bramki, ale skuteczność naszej linii ataku była dość „mizerna”. Nasz trener dokonał dwóch zmian. Pierwszą zmianą było zejście Przemysława Mlostka za Wojciecha Jamrozika, natomiast druga zmiana była wymuszona kontuzją naszego bramkarza. Wynik meczu już się nie zmienił i Polonia Luszowice nieoczekiwanie przegrała u siebie z Salwatorem Trzebinia 0-3.

Skład:

Ostrzywilk (80 m. - Bagiński) - Ołpinski, Tyma, Malczyk, Gawliszyn - Piszczek, Gibek, Karbowniczek, Kozak - Jamro, Mlostek ( 75 m. - Jamrozik).

pm666

Posty: 44

Skąd: znienacka

PostWysłany: Wto 19:30, 02 Paź 2007    Temat postu:

taaaaaaak to byl piękny mecz ........ w wykonaniu salwatora rzecz jasna bo o naszych to raczej nie mozna tego powiedziec Twisted Evil

der_Meister

Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 30

Skąd: Luszowice

PostWysłany: Sob 11:56, 06 Paź 2007    Temat postu:

akurat mi sie wydaje ze to my na nich siedzieliśmy jak cholera w 2 połowie.

PostWysłany: Sob 15:19, 06 Paź 2007    Temat postu:

15%?? Tyle sytuacji ile my nie strzeliliśmy.....
chyba 0,15%....chciałęs powiedziec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat LKS Polonia Luszowice Strona Główna -> Ostatnie mecze polonii Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)